Čím déle u nás budete, tím více pohody zažijete!

Jen si to představte... vyberete si něco k pití, nebo si jen tak sednete... Prolistujete aktuální noviny časopis, vezmete si knížku, nebo si otevřete svůj notebook. Přitom na Vás bude působit krásné prostředí rekonstruovaného historického objektu. Zde dobijete baterky v uspěchaném světě, získáte inspiraci pro své osobní i pracovní plány. A nebo prostě nebudete dělat nic...

Vino.jpg

Jedinečné víno

Nakupujeme pro Vás vína z Moravských vinařství. V nabídce máme také košer víno, které  je vyráběno unikátním procesem, kdy celá výroba je plně oddělena od výroby ostatních vín a lze do něj přidávat pouze košer přísady. Vína jsou silná, lehká, suchá i sladší, červená, bílá, záleží jen na Vaší chuti.

Pivo.JPG

Kvalitní pivo

Ochutnejte jedinečná piva z regionálního pivovaru v Nové Pace s historií sahající do roku 1872,  kdy byl zahájen provoz v základních budovách varny, spilky, a sklepa.

Čekají na Vás kvalitní piva s názvy Valdštejn, Kryštof  se pijí skvěle. Stojí za to ochutnat také pivo konopné, třešňové či zázvorové. 

Kava.jpg

Lahodná káva

Káva je pro nás nejen symbolem relaxace a odpočinku. Milovníci tohoto černého nápoje alespoň jednou denně zatouží po chvilce klidu se šálkem aromatické kávy v ruce.

Podle nás je popjíení kávy zdraví prospěšné. Přijďte proto ochutnat naši kávu v jedinečném prostředí, který ji dává další rozměr.