Penzion U Synagogy

V Penzionu U Synagogy v centru původně sídelního města Albrechta z Valdštejna Vás pohltí magický genius loci, což je také důvod, proč nás klienti navštěvují opakovaně. Představte si, že budete bydlet v empírovém domě s osmiosým stylovým průčelím se dvěma portály, který byl postaven podle projektu místního stavitele Josefa Oppolzera. Dům byl citlivě rekonstruován, a za cenu 40 mil. Kč byly obnoveny původní malby z roku 1842.

Ubytujte se u nás a nechte na sebe působit jedinečnou atmosféru místa, klid, ticho, prostor, osobité zařízení a přitom budete v naprosté blízkosti restaurací a obchodů, které centrum Jičína nabízí. 

IMG_20200508_174620.jpg

2+1 pokoj Noemi

Stylově zařízený pokoj ve 2. patře je orientovaný do klidného dvora. Svým romantickým zařízením je ideální pro novomanželské páry, a pro ty z Vás, kteří máte prostředí co hýčká.

Více

IMG_20200510_114218.jpg

4 + 1 pokoj Hannah

Apartmán Judina je ideální pro Ty z Vás, kteří chcete mít hodně velký prostor. Jen si to představte -  spousta místa, vysoko do stropu, vysoká okna orientovaná do tiché ulice. Je umístěn ve 2. patře.

Více

IMG_0830.JPG

1+1 pokoj Joshua

Útulný pokoj je na místě, které je stranou všeho dění a zaručuje naprostý klid. Je orientován do vnitrního dvora ve 2. patře. Pokoj Salome je ideální pro ty z Vás, kteří si potřebujete odpočinout nebo se soustředit.

Více

IMG_0782.JPG

2+2 pokoj Ester

Prostorný, světlý, moderní pokoj s manželskou postelí a dvěma rozkládacími lůžky je orientovaný do klidné ulice ve 2. patře s vysokými okny. Je vhodný pro ty, kteří mají rádi jednoduchost a pohodlí.

Více

IMG_20200510_102010.jpg

2+2 pokoj Sára

Prostorný, světlý, moderní pokoj s manželskou postelí a dvěma rozkládacími lůžky orientovaný do klidné ulice ve 2. patře s vysokými okny.  Je vybaven v jednoduchém a přitom pohodlném stylu.

Více

IMG_0811.JPG

4+1 pokoj Dahlia

Dvoupokojový apartmán Dahlia má dvě manaželské postele a jedno rozkládací lůžko. Nachází se v 1. patře a je ideální pro každého, kdo má rád velký prostor. Vysoká okna jsou orientovaná do tiché ulice.

Více