Svatební obřady

V jeden okamžik stojíte vedle sebe jako ona a on, a za chvíli slavnostně slíbíte, že  jen s tímto člověkem plánujete prožít každou minutu svého života. Pro tento jedinečný okamžik Vám připravíme nádherný prostor pro 15 -  50 osob včetně občerstvení, květinové výzdoby, svatebního a společenského oblečení či ubytování přímo v místě.

Oddací síň

Překrásný prostor v historickém objektu připravíme (ozdobíme židle, oddávací stolek, zajistíme živé květy, koberec). Víme, jak důležité je nespěchat – i když samotný obřad trvá většinou 30–50 minut, budete mít k dispozici 2 - 3 hodiny. Víme, že Vaši hosté nesmí trpět hlady a žízní – proto bude připravena káva, nápoje, malé občerstvení. Víme, že nevěsta se ženichem budou potřebovat čas na to se připravit a naladit se – proto pro Vás máme vytvořený prostor, kde budete mít možnost být v klidu. A na závěr můžete využít jedinečné prostory ke společné fotografii a fotografování novomanželů.

.

Foto obradni sin.jpg

Občerstvení svatebních hostů

Překrásný prostor v historickém objektu připravíme (ozdobíme židle, oddávací stolek, zajistíme živé květy, koberec). Víme, jak důležité je nespěchat – i když samotný obřad trvá většinou 30–50 minut, budete mít k dispozici 2 - 3 hodiny. Víme, že Vaši hosté nesmí trpět hlady a žízní – proto bude připravena káva, nápoje, malé občerstvení. Víme, že nevěsta se ženichem budou potřebovat čas na to se připravit a naladit se – proto pro Vás máme vytvořený prostor, kde budete mít možnost být v klidu. A na závěr můžete využít jedinečné prostory ke společné fotografii a fotografování novomanželů.


DSC_0550.jpg

.